Veel publiek op sportpark De Vonders, de supporters van Mifano waren met twee bussen vanuit Mierlo afgereisd in de verwachting dat Mifano vandaag het kampioenschap ging behalen.
VOW was echter alleszins van plan om hieraan mee te werken. De goede lijn van de afgelopen weken werd voortgezet en met veel inzet en hard werken kreeg Mifano het behoorlijk moeilijk. De paal en lat moesten eraan te pas komen om te verhinderen dat VOW kon scoren. In de 31ste minuut een penalty, feilloos genomen door Stef van Berlo. 1-0.
Nog geen twee minuten later een overtreding buiten het zestien meter gebied van Mifano, waardoor Mifano de stand weer gelijk wist te trekken. 1-1.
Hierna een gelijk opgaande wedstrijd waar beide ploegen aanvallend bleven voetballen. VOW gaf goed tegenpartij waardoor Mifano niet echt kon imponeren. De verdediging stand als een huis zodat de ruststand 1-1 bleef. .
De tweede helft eenzelfde beeld. Mifano was zeker niet de bovenliggende ploeg en de wedstrijd leek naar een gelijkspel te gaan. Echter in 85ste minuut toch nog de bevrijdende goal voor Mifano. VOW drong sterk aan en zette Mifano nog behoorlijk onder druk maar kwam niet meer tot scoren, waardoor Mifano het kampioenschap kon vieren.
Door dit puntenverlies is ook de derde periode nu buiten bereik voor VOW. VOW zal eindigen op de 8ste plaats. Na de moeilijke start, een mooie prestatie van het team van Arno Methorst.
Volgende week de laatste competitie wedstrijd uit om 14:30 uur tegen Olland.
Vrouwen 1 verloor vandaag van Gemert meet 6-1.
Volgende week de laatste wedstrijd van dit seizoen thuis om 12:00 uur tegen De Valk.