Rabo Clubsupport: Stem op VOW!

September 4, 2023

Vanaf deze week is het weer mogelijk om te stemmen op VOW bij de Rabo ClubSupport, en daarmee steun je onze vereniging. Ons doel is π™π™šπ™© π™«π™šπ™§π™™π™ͺπ™ͺπ™§π™―π™–π™’π™šπ™£ 𝙫𝙖𝙣 π™€π™£π™―π™š 𝙨π™₯π™€π™§π™©π™ π™–π™£π™©π™žπ™£π™š. De kantine van onze sportvereniging is dΓ© plek om na de training of wedstrijd nog gezellig na te praten en wat te drinken. Deze wordt intensief gebruikt. Door energiebesparende maatregelen te nemen in de kantine, kan er flink bespaard worden.


π™Žπ™©π™šπ™’ π™Ÿπ™š 𝙀𝙀𝙠 𝙀π™₯ 𝙀𝙣𝙨? Dit kan via de Rabo App (service > Algemeen > lidmaatschappen > stem nu > zoek op 𝙑,π™Š.𝙒. π™•π™žπ™Ÿπ™©π™–π™–π™§π™©) of via rabobank.nl/leden/clubsupport. Laat deze kans niet liggen en stem op VOW! Zo zorgen we weer samen voor een mooi bedrag voor onze vereniging. 🫢


Heb je een rekening bij de Rabobank maar ben je nog geen lid? Lid worden kan gratis en heel eenvoudig via de Rabo App. (zelf regelen > lidmaatschap). Je krijgt drie stemmen, waarvan je er een aan VOW kunt geven!


No items found.