VOW start slordig met veel balverlies. In de 8ste minuut een vrije trap voor DVS onhoudbaar ingeschoten in de bovenhoek. In de 11 minuut is het weer raak voor DVS dat scoort uit een counter. In de 20ste minuut een bal terug gelegd op Siep Verweij en deze schiet binnen vanaf 20 meter afstand. (2-1). Hierna is het weer DVS die blijft scoren: 23ste minuut een penalty uit het niets, 26ste minuut een snelle aanval en een minuut later weer een goal. Ruststand 5-1.
In de tweede helft start VOW iets scherper. In de 56ste minuut een weet Rink van Hoof te scoren. Hierna volgen nog doelpunten van DVS: 72ste en 81ste minuut. In de 83ste minuut na hands een penalty voor VOW goed genomen door Siep (7-3). Daarmee was de wedstrijd gespeeld. Snel vergeten en op naar volgende week.
Volgende week speelt VOW om 14:30 uur thuis tegen Pusphaira. Na de wedstrijd kantine feest VOW kleurt Oranje en om 20:45 uur samen het Nederlands elftal aanmoedigen. .
Vrouwen 1 won vandaag met maar liefst 7-1 van Sportclub Loosbroek VR1. Volgende week om 10:00 uur uit tegen Keldonk.