Nieuwe website online!

In samenwerking met Online Winner is er een mooie, overzichtelijke website ontwikkeld. Als bestuur zijn we erg tevreden. De komende periode zullen er nog pagina’s aangevuld worden en is er ruimte voor verbeterpunten. Voor vragen of opmerkingen over deze site kunt u mailen naar communicatie@vow.nl

Nieuwe mailadressen
Samen met de nieuwe website zijn er ook nieuwe mailadressen aangemaakt. De belangrijkste op een rijtje:
Verschillende leden van het bestuur:
Info@vow.nl
Voorzitter@vow.nl
Penningmeester@vow.nl
Voetbalzaken@vow.nl

Wedstrijdsecretariaat:
o7-o13wedstrijd@vow.nl
o15-o19wedstrijd@vow.nl
Seniorenwedstrijd@vow.nl

Technische commissie:
TC@vow.nl

Ledenadministratie:
Ledenadministratie@vow.nl

Leave a Reply

Your email address will not be published.